Johnson’s® So much more™

Przez zmysły do szczęśliwego
i zdrowego rozwoju

Konkurs
(ROZSTRZYGNIĘTY)

Kąpiel to nie tylko pielęgnacja, ale też okazja do stymulowania zmysłów i tworzenia więzi między dzieckiem a rodzicem. Napisz, czym dla Ciebie i Twojego dziecka jest kąpiel?

Nagrody

3x Nagroda Główna: voucher do sklepu www.coocoo.pl na kwotę 100 zł oraz zestaw kosmetyków JOHNSON’S®: łagodna oliwka, szampon, łagodny płyn do mycia ciała i włosów 3w1

2x Nagroda II Stopnia: zestaw kosmetyków JOHNSON’S®: łagodna oliwka, szampon, łagodny płyn do mycia ciała i włosów 3w1

Nagrody

Lista laureatów

NAGRODA GŁÓWNA:

 • Emilka K., Toruń
  „Wyjątkowe to są chwile, gdy mamusia dziecko myje. Czy to w misce, wiadrze, wannie, kąpać chcemy nieustannie! Więc dzień w dzień o stałej porze, umyjemy co kto może. Ciepłej wody nalewamy, zaraz w niej się popluskamy! Zatem szybko hop do wody! Kocham to jak latem lody! Ulubione weź mydełko, małe takie pachnidełko albo żele, pianki, płyny, maluch stroi już swe miny.….()”
 • Karolina W., Urzędów
  „Zbliża się wieczór. Ciepła woda pluska w różowej wanience, a gołe ciałko aż całe podskakuje z radości na widok wody. Powoli zanurzam córeczkę w przyjemnej kąpieli. Śliczne pachnący płyn zamienił się w morze bombelków. Z głośników dochodzi cichutki Mozart, który zwiastuje rychły sen. Delikatnie ręką przemywam rączki, nóżki ,które pluskają wodą dookoła. Następnie myjemy całe trzy włosy, jak dobrze że szampon nie szczypie w oczy. To trwa kilka minut a paluszki u nóg są tak pomarszczone….().”
 • Monika J., Czewujewo
  „Moja córeczka kocha kąpiel. To jej najprzyjemniejszy rytuał. Odrobina fantazji zamieni ją na cudowną przygodą. Pluskanie się w rytm dziecięcych przebojów to świetna zabawa. Kolorowa mata antypoślizgową z bajkowymi postaciami zapewnia bezpieczeństwo i przyciąga uwagę. Zabawki do kąpieli są sposobem na nudę. Odwracają uwagę dziecka podczas nielubianych czynności np mycia głowy. Stanowią też dodatkowe bodźce rozwojowe. Doskonale sprawdzają się u nas gumowe zwierzaki i piłki….()”

NAGRODA POCIESZENIA:

 • Natalia W., Wronki
  „Kąpiel zarówno dla mnie jak i dla mojego maluszka jest nie tylko obowiązkiem i zabiegiem higienicznym ale przede wszystkim sposobem na budowanie więzi, kształtowaniu poczucia bezpieczeństwa i bliskości. To jeden z najpiękniejszych Naszych wieczornych rytuałów podczas którego zaspokajam potrzebę bliskości mojego Skarba , ofiarując mu swoje ciepło, obdarowując miłością wyrażoną zrozumiałym dla niego językiem, wyrażając cierpliwość i delikatność, w którym główną rolę gra porozumiewanie się za pomocą zmysłu…()”
 • Katarzyna K., Olkusz
  „Każda kąpiel jest niesamowitym przeżyciem dla mnie i synka. Uwielbiam patrzeć, jak każdy dotyk sprawia mu radość, którą obwieszcza swoim bezzębnym uśmiechem. Aby na twarzy Jasia zagościła radość, wystarczy ciepłe miejsce, spokój, dostosowany do jego skóry produkt i kilkanaście minut, w czasie których jesteśmy tylko my. Jaś uwielbia nasze zabawy w kąpieli, w trakcie których, masując delikatnie jego ciałko, recytuję rymowanki…()”